Home » מה זה ChatGPT‏: הסבר מלא ומפורט כולל מדריך

מה זה ChatGPT‏: הסבר מלא ומפורט כולל מדריך

תוכן עניינים

כפי שכולכם בוודאי כבר יודעים, הצ'אט בוט המפורסם של חברת OpenAI פתח בסערה עצומה וגרם לכל האנשים מרחבי העולם להעלות לראשם שורה רחבה של מחשבות שונות ומגוונת. על כן, בניגוד לעובדה כי מדובר על טרנד המאה, רבים הם האנשים שלא באמת יודעים מה זה ChatGPT, כיצד הוא עובד, מה הוא מסוגל לעשות ולמעשה, את כל מה שבאמת חשוב לדעת כאשר מדובר על כך. על כן, במטרה לעשות לכם מעט סדר בבלאגן, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את המידע היחיד שתצטרכו לדעת מקרוב, על מנת להכיר את הכלי על שלל רבדיו.

מי המציא את ChatGPT?

תחילה, חשוב לציין כי תעשיית הבינה המלאכותית שוברת יותר ויותר שיאים יחד עם חלוף השנים האחרונות, כאשר ניתן להבחין בשורה רחבה של מחזות שקשה לדמיין, אפילו בעידן המודרני בו אנו נמצאים. על כן, הלהיט הבולט ביותר של השנה בתעשיית הבינה המלאכותית ובכלל, הוא הצ'אט בוט שמכונה "ChatGPT", צ'אט אוטומטי המבוסס על טכנולוגיית הבינה המלאכותית מטעמה של חברת OpenAI, חברה שמטרתה העיקרית הינה לפתח את תעשיית ה-AI לידידודית ומתאימה יותר עבור האנושות, כאשר אחד ממפורסמי העולם אילון מאסק נמצא בין מייסדי החברה השונים.  על כן, צ'אט גיפיטי של חברת OpenAI פועל בתבנית של שאלה ותשובה, אך כאן למעשה מסתכם החלק הפשוט שבדבר. למעשה, ChatGPT מתלווה אל מגוון יכולות מרשימות שיעניקו לכם את האפשרות לקבל מידע רב וליהנות מיכולת ההבנה הגבוהה של הטכנולוגיה. כמו כן, חשוב לציין כי ChatGPT שברה שיא עולמי בכמות גולשים חדשים לעומת כלל שירותי הדיגיטל שקיימים כיום, בעוד כי עד ליום החמישי כבר מנה האתר את המיליון הגולשים הראשונים.

רגע, איך זה עובד?

בדומה לכל בינה מלאכותית כזו או אחרת, הצ'אט בוט של חברת OpenAI מציג חזות אנושית המתלווה אל כמות נתונים רחבה במיוחד, כזו שאינה יכולה להיכנס אל מוחו של אדם, בין אם מדובר על כתבות מתחומים מגוונים ובין אם מדובר על תוצאות ומחקרים שהתבצעו ברחבי האינטרנט. יתרון נוסף שבא לידי ביטוי בשימוש ב-ChatGPT הוא תהליך החשיבה הגלוי וכן גם תחושת השיחה האנושית שכן, במצבים רבים בהם תבקשו תשובה לשאלה מסוימת, תוכלו לקבל פירוט מלא של האופן בו הצ'אט הצליח להגיע אל התשובה אותה חיפשתם. הצ'אט מספק תשובות למגוון שאלות מורכבות ומשמש בעיקר בתור כלי יעיל ואפקטיבי בקרב גורמים שונים כמו מכללות, בעלי עסקים, אנשי שיווק וכן הלאה.

למה זה חשוב?

בדומה לסטודנט, גם הצ'אט בוט של חברת OpenAI עובר סדרת אימוני למידה מפרכים, בעוד כי הוא מבוסס על למידה מונחית שמעניקה לו את האפשרות לספק מגוון פתרונות מתוך מאגר נתונים ענק, תוך מתן דגש על למידה המבוססת על השלמת משימות. יחד עם זאת, מיותר לציין כי הצ'אט עובר תחזוקה אנושית שכל תפקידה הינו לשפר את ביצועיי התוכנה ולהבין את כוונת השאילתה האנושית בצורה מקצועית ומדויקת יותר. במילים אחרות – בחרה החברה המפתחת לקחת בחשבון את תגובות המשתמשים החדשים מרחבי העולם על הצ'אט בוט החדש אותו פיתחה, תוך הדגשה כי המטרה העיקרית הינה לסייע לאנושות ולספק מענה מדויקת ללא עומס בנתונים מיותרים, כפי שקיים במנועי החיפוש של היום.

כך תעבדו עם ChatGPT בצורה נכונה

במידה ויצא לכם להתנסות בשימוש בצ'אט מספר פעמים, ייתכן כי לא פעם נתקלתם בתשובות שלא קשורות באופן ישיר לשאלה ששאלתם. למעשה, על מנת לקבל תוצאה מדויקת ואיכותית מהצ'אט, הרי שעליכם להכיר מספר דגשים חשובים קודם לכן. עליכם לזכור כי הבינה המלאכותית לא מסוגלת לקרוא את המחשבות שלכם, כך שבמטרה לוודא תשובה מדויקת, הרי שעליכם לנסח את השאלה שלכם בצורה הנכונה. איך עושים זאת אתם שואלים? ובכן, ישנם מספר דגשים שכדאי לקחת בחשבון:

1.תהיו ברורים ככל הניתן

תחילה, עליכם לזכור כי בעת בה תהיו מפורטים וברורים יותר, כך למעשה התשובה שתתקבל מהצ'אט תתאים יותר לצרכים האישיים שלכם. למשל, במקום לשאול מי הספר הטוב ביותר בחיפה, נסו לציין כתובת מדויקת, תוך התייחסות להתמחויות ספציפיות בהתאם לצורך שלכם.

2.ציינו את אורך התשובה

במידה והצ'אט מספק לכם מענה ארוך מדי, תוכלו לבקש ממנו תשובה קצרה יותר. במילים אחרות, עומדת בפניכם האפשרות להגביל את אורך התשובה של הצ'אט על פי כמות המילים, כך שתוכלו לקבל מידע מתומצת, או לחילופין מורחב – בהתאם לבקשתכם.

3.הגדירו את תפקידו של הצ'אט

טרם שאילת השאילתה, נסו להגדיר ל-ChatGPT תפקיד מסוים. למשל, במידה ואתם מעוניינים להיעזר בצ'אט על מנת לכתוב מאמר לבלוג, תוכלו לבקש מהצ'אט להיכנס לנעליו של קופירייטר מקצועי, כך שידע מה ארגז הכלים הנדרש לביצוע המטלה שלכם.

4.ציינו שלבי פעולה

בעת בה אנו מדברים על הנחיות דיי מורכבות, ההמלצה תהיה להגדיר לצ'אט מספר שלבי פעולה, כך שיוכל להעניק לכם מענה מדויק יותר.

5.הציגו דוגמאות

לעיתים, המערכת לא באמת תצליח לרדת לסוף דעתכם ובמצבים שכאלה, ההמלצה שלנו תהיה לשלוח לצ'אט רפרנס שהוא דיי דומה למענה שהייתם רוצים לקבל, ולאחר מכן לבקש ממנו מענה בהתאם לאותה הדוגמא שנתתם.

סוגי המודלים השונים

נכון להיום, Chat GPT מבוסס על מודל GPT-4, בעוד כי שני המודלים החדשים "GPT-4" ו-"GPT3.5", מהווים שדרוג משמעותי של המודל הקודם, GPT-3. למעשה, ההבדלים בין המודלים השונים באים לידי ביטוי בצורות הבאות:

גודל המודל

מודל גיפיטי 4 גדול יותר יותר בהשוואה לקודמו תחת שורה רחבה של פרמטרים, בעוד כי מודל גדול יותר יספק ביצועים מדויקים יותר, לצד הבנה מעמיקה יותר של התנהגויות מורכבות כאלו ואחרות.

כמות מידע ונתונים

אחד ההבדלים המשמעותיים בין המודלים בא לידי ביטוי ביכולות הצ'אט שכן, גיפיטי 4 מבוסס על מאגר נתונים גדול ומגוון יותר בהשוואה למודל הקודם. במילים אחרות, הדבר מאפשר הבנה מדויקת יותר של השפה האנושית, לצד ביצועים יעילים ואפקטיביים יותר במתן תגובות מתאימות.

אלגוריתם לימודי

גיפיטי 4 מבוסס על אלגוריתם לימודי משוכלל משל גיפיטי 3 ו-3.5, מה שמאפשר לתוכנה לפתח משמעותית את יכולות הלמידה והמענה לאורך זמן.

אופטימיזציה

את המודל GPT-4 ניתן לכוונן בצורה רחבה יותר בהשוואה ל-GPT-3.5, מה שיעניק לכם את האפשרות ליצור פתרונות המבוססות על בינה מלאכותית בהתאם למשימות ספציפיות.

ביטחון

מיותר לציין כי המודל האחרון של צ'אט גיפיטי מצויד באמצעי בטיחות טובים יותר משל GPT-3.5, על מנת להפחית בשימוש לרעה, יצירת הטיות ותוכן מזיק.

עלויות

בעניין העלויות, חשוב לקחת בחשבון את העובדה כי העלות תשתנה בהתאם לפלטפורמה, בהתאם לשימוש שלכם וכן גם בהתאם לתוכנית המנוי בה בחרתם. למשל, תוכלו למצוא באתר של OpenAI מגוון רחב של תמחורים שונים עבור השימוש בצ'אט, בין אם מדובר על גישה נסיונית חינמית, תשלום פר שימוש ותוכניות אשר מבוססות על תשלום חודשי. כמו כן, עלות השימוש גם יכולה להיות נגזרת של כמות התווים בהם ביצע הגולש שימוש, כמות קריאות או מספר פרמטרים אחרים. עם זאת, במטרה להבין את קשת המחירים הרחבה בצורה המדויקת ביותר, ההמלצה שלנו תהיה לעיין ישירות באתר של OpenAI שכן, הפרטים עלולים עשויים להשתנות לעיתים תכופות, לאור ההתפתחות הבלתי רגילה של התוכנה.

מה לגבי פלאגינים?

כאשר אנו מדברים על פלאגינים ותוספים לצ'אט גיפיטי, הרי שמדובר על כלים שמהווים אינטגרציה בין מפתחים חיצוניים לבין המערכת שפותחה על ידי חברת OpenAI. למעשה, תפקידם העיקרי של אותם פלאגינים הוא להרחיב את היכולות השונות אותן מסוגל הצ'אט לבצע, במטרה לבצע משימות כאלו ואחרות שלא ניתן לבצע עד תום בעזרתו של הצ'אט בגרסתו הראשונית. במילים אחרות – מדובר על כלים עוצמתיים במיוחד שמחזיקים באפשרות לשפר בצורה נרחבת את השימוש בצ'אט. זאת בעוד כי אותם תוספים יכולים אף להפוך משימות גנריות לאוטומטיות ולייעל תהליכים, לחסוך בזמן משמעותי ולהפחית בצורה משמעותית את טעויות האנוש הנובעות במסגרת השימוש. דבר נוסף שעולה לא פעם ולא פעמיים כאשר מדובר על פלאגינים לצ'אט הוא הריבוי בתוספים. רבים הם האנשים שמתבלבלים מהר במיוחד בעקבות היצע האפשרויות הרחב, ולא באמת יודעים מאיפה להתחיל. מזדהים? אל חשש, כי אפילו את הסוגייה הזו תוכלו לפתור באמצעות שליחת שאילתה לצ'אט גיפיטי. בנוסף, חשוב לציין כי בניגוד לדעה הציבורית הרווחת אשר נוטה לחשוב כי ניתן לבצע שימוש בפלאגין אחד כל פעם, הרי שהצ'אט מאפשר שימוש נרחב במספר תוספים במקביל, כך שתוכלו להישאר רגועים במידה וכבר יצרתם את רשימת הפלאגינים המתאימה לכם.

מה אפשר לעשות עם צ'אט ג'יפטי?

כפי שבוודאי כבר הספקתם להבין, צ'אט GPT הוא כלי עוצמתי המתלווה אל מגוון רחב של שימושים שונים, בין היתר תוכלו לפגוש ב:

מערך שירות לקוחות

תחילה, חשוב לציין כי אחד מהשימושים הפופולריים ביותר יבואו לידי ביטוי במערך שירות לקוחות שכן, ניתן להשתמש בצ'אט על מנת לספק לקהל היעד שלכם תשובות מיידיות ומדויקות לשאלות שלהם. הדבר אף יכול לשמש לצורך אוטומציה של אלמנטים כאלו ואחרים במסגרת מערך שירות הלקוחות, בין אם מדובר על בקרה על בקשות החזר, בדיקת זיכויים כספיים וכן הלאה.

כתיבת תוכן

שימוש פופולרי נוסף של צ'אט גיפיטי יבוא לידי ביטוי ביצירת תכנים שונים, בין אם עבור עמודי בלוג, עמודים עסקיים ברשתות החברתיות וכיוצא בכך. למעשה, מדובר על כלי עוצמתי שמסייע כבר היום למגוון משווקים ובעלי נכסים דיגיטליים ליצור תוכן איכותי ומניב.

ניתוח ועיבוד נתונים

תוכלו להיעזר בצ'אט על מנות לנתח ולעבד כמות גדולה של נתונים, כמות שהייתה לוקחת לכם שעות ואפילו ימים, בלחיצת כפתור פשוטה. על כן, בין אם אתם בעלי עסקים שמעוניינים לנתח את משוב הלקוחות ובין אם אתם מעוניינים לבקר את מצב המעורבות בפוסטים שלכם ברשתות החברתיות, צ'אט גיפיטי הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.

מחקר שוק

ניתוחי שוק הם שימוש נוסף בו מככב הצ'אט בוט המפורסם שכן, במידה ואתם נמצאים במצב בו אתם עתידים להיכנס לשוק שאתם לא מכירים, תוכלו להיעזר בצ'אט על מנת לאפיין את קהל היעד, להפיק תובנות לגבי מגמות בשוק הייעודי וכמובן, להבין לעומק את התנהגות הצרכנים. מיותר לציין כיצד הדבר יכול לסייע לשורה רחבה של עסקים בקבלת החלטות מגוונות, החלטות כמו באיזה רשתות חברתיות כדאי לפרסם, מהו טווח הגילאים של קהל היעד ועוד.

הכנה לראיון עבודה

תוכלו לבקש מהצ'אט שאפילו יסייע לכם בהכנה לראיון העבודה הקרוב! הסבירו לצ'אט בצורה מפורטת ככל הניתן אודות ראיון העבודה שלכם, התפקיד והדרישות. לאחר מכן, יעניק לכם הצ'אט שורה של שאלות אותן אתם עשויים לשמוע במעמד הראיון, כך שתוכלו להתחיל לתרגל ולהגיע מוכנים יותר.

יצירת קריאייטיב

ניתן להיעזר בטכנולוגיית הצ'אט במטרה להעלות רעיונות, לשפר את סגנון הכתיבה הייעודי ואפילו בהשראה לעיצוב של לוגו. הדבר יכול לסייע למגוון בעלי עסקים, בלוגרים, ואנשי תוכן אחרים שצריכים לייצר תוכן יצירתי על בסיס קבוע.

תכנון טיולים

רוצים לקחת את המשפחה לחופשה משפחתית אבל אין לכם זמן להתחיל לתכנן את המסלול? אל דאגה, כי גם במטלה הזו יוכל לסייע לכם הצ'אט. ספרו לצ'אט גיפיטי לאן אתם נוסעים, כמה אנשים אתם, מהי מטרת הטיול וכל פרמטר אחר שעולה לראשכם, כל השאר כבר יתבצע על ידי הצ'אט.

הכנת מצגות

בין אם מדובר על מצגת עסקית מקצועית ובין אם מדובר על מצגת של עבודת סמסטר, צ'אט גיפיטי מחזיק באפשרות לסייע ואפילו לכתוב את מרבית התוכן הנדרש למצגת שלכם, בהתאם לצרכים שלכם בדיוק.

בניית קורות חיים

דבר נוסף שתוכלו לעשות בעזרת הצ'אט יהיה לבנות מסמך קורות חיים רהוט ונעים לקריאה. תוכלו לעשות זאת באמצעות כתיבת כלל הנתונים הרלוונטים, החל ממקומות העבודה בהם הייתם, שנות הניסיון שלכם, המשרה בה אתם מעוניינים והצ'אט כבר ידאג לבנות לכם מסמך קורות חיים מדויק.

כתיבת מסמכי אפיון

דבר אחרון ברשימה שלנו אך בהחלט לא ברשימת היכולות של הצ'אט יהיה לכתוב מסמכי אפיון לפיתוח מסוים שאתם צריכים, בין אם מדובר על מוצר או לחילופין שירות חדש בחברה.

שימושים נוספים עם צ׳אט GPT

אומנם לא כתבנו כאן את כל האפשרויות אבל באמת שעם הצ׳אט החכם הזה אפשר לעשות כמעט כל דבר, לפני כל עבודה שאתם מתחילים לבצע, תשאלו את עצמכם לפני האם צ׳אט GPT יכול לסייע לי בנושא? סביר להניח שהתשובה תיהיה בדרך כלל כן.

אחיו התאום של מנוע החיפוש (גוגל), או שלא?

ההבדל המשמעותי העיקרי בין צ'אט GPT למנועי החיפוש השונים הוא המטרה והפונקציונאליות שלהם. למעשה, הצ'אט בוט הוא תוכנת שינה מלאכותית שפותחה על ידי חברת OpenAI, מודל שכל תפקידו הוא לספק מענה טקסטואלי על סמך השאילתה אותה הוא קיבל. כמו כן, הצ'אט מסוגל להשתתף בשיחות, אך הוא לא מאפשר חיפוש של מידע באינטרנט, בדומה למנועי החיפוש השונים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מטרתו העיקרית של הצ'אט היא לספק לגולש את המענה המדויק ביותר, מה שעשוי להפוך את השימוש הנרחב במנועי החיפוש לדיי מיותר. בשורה התחתונה – צ'אט גיפיטי הוא מודל המבוסס בינה מלאכותית שמתמקד בכל הסובב סביב מתן מענה טקסטואלי דמוי אנושי, בעוד כי תפקידו של מנוע החיפוש או שונה לחלוטין, והוא לאנדקס ולאחר מגוון רחב של עמודי אינטרנט במטרה שהגולש יוכל לאתר את הנתונים הרלוונטים עבורו.

מגבלות הצ'אט GPT

למרות כמות היתרונות והשימושים המגוונים שמציע הצ'אט, מיותר לציין כי בשלב הנוכחי לפחות – ישנם לא מעט מגבלות שמשפיעות באופן ישיר על המענה של גיפיטי. אז מה המגבלות אתם שואלים? ובכן, תוכלו לפגוש בין היתר ב:

חוסר עדכניות

צ'אט גיפיטי מבוסס על מאגר נתונים שתקף לשנת 2021, כך ששאלות המתייחסות לאירועים ומצבים שונים הקשורים בשנים שאחרי לא יקבלו מענה נכון.

חוסר הקשר

כפי שציינו קודם לכן, מאגר הנתונים עליו מתבסס הצ'אט הוא מוגבל, כך שהמענה עשוי לא פעם לצאת מהקשר לחלוטין.

הבנה חלקית

למרות העובדה שהצ'אט מוצג לנו באור טבעי, אנושי ומקצועי, עליכם לזכור כי הוא לא באמת מבין את משמעות הטקסט אותו הוא מייצר. במילים אחרות, צ'אט גיפיטי מוגבל גם באופן בו הוא מסוגל להבין אתכם.

שפות

נכון להיום, צ'אט גיפיטי מאומן בעיקר על טקסטים באנגלית, מה שהופך את ההתנהלות עמו בשפות שונות למורכבת ומאתגרת לחלוטין, למרות שהוא כבר התחיל להבין שפות אחרות ברמה טובה ויש לציין שגם בעברית הוא מתחיל להיות ממש טוב.

העתיד של צ'אט ג'יפיטי

בהתאם לדבריה של OpenAI, צ'אט גיפיטי צפוי לעבור שדרוג משמעותי בעתיד הקרוב, בעוד כי הדגש העיקרי יבוא לידי ביטוי ביכולות קול ותמונה חדשות במסגרת השימוש בתוכנה. במילים אחרות, הוספת אפשרויות קול ותמונה אמורה לספק לגולשים השונים מגוון רחב של דרכי שימוש נוספות בבוט, ואף לייעל בצורה משמעותית את אופן השימוש בו. בדומה לעוזרים קוליים כאלו ואחרים שאתם בוודאי מכירים (כמו "סירי"), כעת גם לצ'אט בוט המפורסם יהיה קול משלו, כאשר לכם תהיה האפשרות לבחור בין חמישה קולות שונים, בהתאם להעדפה האישית שלכם. בנוסף על יכולות הקול, כעת יכולים הגולשים להעלות לצ'אט תמונה אחת ויותר, מה שפותח שורה רחבה של שימושים נוספים. לדוגמא, במידה וקיבלתם תמונה של חידה מתמטית שאתם לא יודעים איך לענות עליה, תוכלו לשלוח את התמונה לצ'אט ולבקש את עזרתו.

המתחרים העיקריים של ChatGPT

ברור לכולם מדוע מדובר על כלי כה עוצמתי שעשוי לשנות את חוקי המשחק, כאשר אחת מהשאלות העיקריות שמעלה הצ'אט מסביבו מתקשר בעיקר לביצועים של גוגל שכן, מדובר על המתחרה הגדול ביותר של הצ'אט. האם הצ'אט מסוגל לעמוד באתגר גדול שכזה? ובכן, תחילה חשוב להבין כיצד מנוע החיפוש של גוגל עובד. למעשה, כאשר גולש מזין שאילתה מסוימת בתיבת החיפוש, מנוע החיפוש מספק לו מגוון רחב של עמודים רלוונטים, במטרה שיוכל למצוא את המענה הרלוונטי. זאת בעוד כי צ'אט GPT פועל מתוך מטרה אחת ברורה – להבין לעומק את מהות השאלה של הגולש ובמילים אחרות – תפקידו של הצ'אט הוא לספק עבורכם מענה מדויק, מבלי "לזרוק" אתכם למאגר נתונים רחב, בשונה מגוגל. על כן, חשוב לזכור כי באמצעות טכנולוגיית הבינה המלאכותית, לומד הצ'אט כיצד להתייעל ולהשתפר יחד עם חלוף הזמן, כך שהתשובה לשאלה היא כנראה רק פקטור של זמן.

מה צופן העתיד של בינה מלאכותית

ככלל, צ'אט גיפיטי מחזיק בפוטנציאל העצום בכל הקשור לשינוי העולם במגוון רחב של דרכים, החל מאפיקי תקשורת משופרים ועד לפתיחת אפשרויות לימוד ופיתוח באמצעות טכנולוגיית הבינה המלאכותית. על כן, ניתן לומר ללא כל עוררין כי הצ'אט בוט המפורסם יכול לשפר בצורה ניכרת את הצורה בה אנו צורכים מידע, מתקשרים עם אנשים ומבצעים מגוון פעולות שונות. למעשה, עם כניסת הצ'אט לחיינו, הנחת הציבור הרווחת היא שמדובר על כלי שיחליף מגוון אנשי מקצוע כמו קופירייטרים, מתכנתים, כותבים ועוד. בעוד כי המצב הנוכחי לא הופך את התמונה לברורה יותר ולעיתים אף מציג תמונה אחרת לחלוטין, בה בני אנוש יוערכו הרבה יותר. ככל שהזמן עובר והטכנולוגיה מתקדמת, יהיה עלינו לצפות ליותר ויותר שינויים העשויים להשפיע ישירות על הצורה בה אנו מנהלים את חיינו.

שורה תחתונה

רבים הם האנשים שחוששים מהצ'אט ומהאפשרות כי יחליף את המקצוע שלהם, בעוד כי רבים אחרים מביעים הערצה לטכנולוגיה המסעירה. אך באותה הנשימה חשוב לזכור כי מדובר על טכנולוגיה שלא באמת מסוגלת לפתור בעיות הדורשות יצירתיות שכן, הדבר בא לידי ביטוי גם בקרב מפתחים, עורכי דין ואפילו כותבי התוכן שחוששים על עבודתם, אחרי הכל – במידה וטאץ' אנושי לא היה נדרש, כנראה שהתחליף כבר היה מוצא את דרכו לאותם המקצועות. לסיכום, אפשר לומר ללא צל של ספק כי מדובר על כלי מדהים ויעיל במיוחד שיכול לשנות בצורה מוחלטת את האופן בו אנו חיים, אך באותה הנשימה, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהבינה האנושית היא המנצחת האמיתית.

שאלות תשובות

כן, החברה OpenAI השיקה בשנה האחרונה אפליקציית Chat GPT בחנות האפליקציות של אפל, כאשר מיד לאחר מכן הוציאה החברה גרסה נוספת עבור משתמשי האנדרואיד.

כן, OpenAI חורטת על דגלה מתן דגש לפרטיות ואבטחת נתונים במסגרת הפרויקט, תוך יישום מגוון אמצעים שונים במטרה להגן על גושיה.

כן, ניתן לבצע שימוש בצ'אט גיפיטי בכל שפה, ולקבל מענה באותה השפה בהתאם.

כן, באמצעות ממשק ידידותי במיוחד, תוכלו להיות בטוחים שהשימוש בצ'אט לא יסבך אתכם יותר מדי ובמצבים שכן, תמיד תוכלו לבקש את עזרתו של הצ'אט.

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל עדכונים, הנחות וחדשות על בינה מלאכותית? הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבל עדכונים ישירות למייל !