מידג'רני

מידג'רני Midjourney

Midjourney, פלטפורמת אמנות בינה מלאכותית, מגשרת בין דמיון ויצירה, ויוצרת תמונות מהנחיות טקסטואליות עם אלגוריתמים מתפתחים. השפעתו משתרעת על תעשיות, מפרסום ועד ארכיטקטורה, ובכל זאת מתעוררות מחלוקות בנוגע לזכויות יוצרים ולמתן תוכן.

תיאור

בתחום החדשנות הטכנולוגית, השילוב של בינה מלאכותית (AI) עם חוויות צמיחה אישיות יצר חזית חדשה עבור כל העוסקים במלאכת העיצוב הגרפי. ה- Midjourney מציע שילוב ייחודי של כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית המאפשרים להפוך טקסט מילולי לתמונה גרפית. במאמר הבא נחקור את יכולות הטכנולוגיה הזו. 

אם אתם רוצים לנסות את זה בעצמכם בלי מאמץ, כנסו לאתר GetAI המאפשר יצירת תמונות בינה מלאכותית

מה זה מידג'רני?

Midjourney היא בינה מלאכותית מתוחכמת המאפשרת לכם לתת לה פקודת טקסט שאותה היא תתרגם לתמונה. מדובר על בינה מלאכותית חכמה מאוד שתיצור עבורכם מספר אפשרויות לבחירה ואתם תוכלו לבחור את התמונה שמתארת בצורה הטובה ביותר את מה שכתבתם. 

האם יש בשוק אפשרויות נוספות לבינה מלאכותית בסגנון זה?

בשוק יש מספר אפשרויות העושות בדיוק אותו הדבר, אך מהתנסויות רבות של אנשים העוסקים בתחום הגרפיקה, אין ספק שמידג'רני היא כיום הבינה המלאכותית האיכותית ביותר לתחום זה. התחום מתפתח במהירות, כך שאתם עשויים לראות בהמשך כלים נוספים שיגיעו לאותה רמה, אך כרגע, בהחלט כדאי לאמץ לשורותיכם את הבינה המלאכותית הזו. 

מה אפשר לעשות עם Midjourney?

יש המון אפשרויות נהדרות לעבודה עם הכלי הייחודי הזה. כיום כבר יודעים כי תמונות הן דרך חזקה וויזואלית להעברת מסר ללא מילים והדיוק הקיים בתוכנה זו הופכת אותה לכלי יצירתי שיראה לכם תוצאות מדהימות בכל פעם מחדש. 

יש אנשים שפשוט אוהבים להשתעשע עם הכלי הזה ויש המון בעלי מקצוע בתחום הגרפי שמייצרים באמצעותו סקיצות ותמונות לספרים, אינטרנט, לוגואים ועוד. 

אין אמת אחת לגבי השימוש בכלי, מדובר בחומר ביד היצור. אתם מביאים את המחשבות והרעיונות והבינה פשוט מפיקה לכם תמונה מרהיבה. 

הירידה בחיפוש אחר תמונות באתרי סטוק

אחד הדברים שמידג'רני פותרת לעסקים רבים, זה הצורך בחיפוש אחר תמונות חינמיות או בתשלום באתרי סטוק של תמונות. 

עד היום, שאלת זכויות היוצרים הייתה שאלה חשובה ומהותית ומי שלא היה בקיא בפרטים, היה עשוי לקבל תביעה על זכויות יוצרים. 

מאז שמידג'רני קיימת ואתם יכולים ליצוק את המחשבות והרעיונות וליצור תמונה חדשה, שאלה זו כבר אינה במוקד וכבר אין צורך ממשי לחפש אחר תמונות במשך שעות. העבודה עם Midjourney יצרה מהפך של ממש. 

הפרומפט של מידג'רני

הפרומפט הוא למעשה החלק של פקודת הטקסט בתוכנה. זה המקום שבו עליכם להזין את התוכן שבאמצעותו תופק התמונה.

על מנת להגיע לתוצאה איכותית, עליכם לתאר נכון את מה שאתם רוצים ליצור. מומלץ לרדת לפרטים ולכתוב תיאור מדויק של האובייקט, צבעים, זווית צילום, תאורה וכדומה. ככל שתתנו יותר פרטים מדויקים, התוצאה הסופית תהיה מושלמת. 

מהו דיסקורד?

בשלב זה, כדי להזין תיאור כתוב במידג'רני, יש להוריד קודם את התוכנה של דיסקורד המאפשרת את השיחה עם מידג'רני. התוכנה פועלת בשפה האנגלית והיא מאפשרת ניהול שיחות טקסטואליות, קוליות או וויזואליות דרך ווידאו. הדיסקורד הוא למעשה הפרומפט. 

בעת ההרשמה ל-Midjourney, תידרשו להתקין את דיסקורד. ניתן לעשות גם את הפעולה ההפוכה ולהירשם קודם לדיסקורד ולאחר מכן למידג'רני. 

האם השימוש במידג'רני הוא בחינם?

עד לפני כמה חודשים הייתה אפשרות להתנסות בחינם. מחודש מאי 23 התוכנה מאפשרת שימוש רק בתשלום. ניתן לעשות מנוי רגיל שבו התמונות שאתם יוצרים נראים לכל המשתמשים או מנוי פרטי שלכם מול הבוט. המנוי פרטי כמובן עולה יותר. 

מה הצורה הטובה ביותר לעבודה עם Midjourney?

הדרך הטובה ביותר היא לעבוד איתו על מחשב ופחות מהנייד. בדרך זו קל לראות את כלל הפקודות הקיימות וזה יאפשר לכם להגיע לתוצאה יותר טובה. לכן, אם יש לכם אפשרות גישה לעבודה איתו במחשב, נסו זאת. 

לסיכום, אם עדיין לא ניסיתם את התוכנה המופלאה הזו, זה הזמן להתחיל! אתם תופתעו מהיכולות המדהימות שלה, זה בטוח! 

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל עדכונים, הנחות וחדשות על בינה מלאכותית? הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבל עדכונים ישירות למייל !